AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Jasoor

SKU : 868

35.00 

Jasoor nga Lattafa Perfumes është një aromë për femra dhe meshkuj.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Jasoor nga Lattafa Perfumes është një aromë për femra dhe meshkuj. Kjo është një aromë e re. Jasoor u lançua në vitin 2023.
Notat kryesore janë Bergamot, Mollë dhe Kardamom;
Notat e mesme janë livando, duhan dhe barbarozë;
Notat bazë janë Lëkurë, Tonka, Patchouli dhe Vetiver.

Brendi: Lattafa
Përdorimi: Femra dhe Meshkuj
Sasia : 100 ml
Produkti : Parfum