AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Sondos

SKU : 923

30.00 

Kjo është një aromë e cilq u lançua në vitin 2023.
Formula pas kësaj arome është Alex Lee.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Sondos nga Lattafa Perfumes është një aromë për femra dhe meshkuj. Kjo është një aromë e cila u lançua në vitin 2023.
Formula pas kësaj arome është Alex Lee.
Notat kryesore janë shafrani dhe mandarina portokalli;
Notat e mesme janë tuberoza, lulëzimi i pjeshkës dhe trëndafili;
Notat bazë janë Vanilje, Kamoshi dhe Patchouli.

Brendi: Lattafa
Përdorimi: Femra dhe Meshkuj
Sasia : 100ml
Produkti : Parfum

Produkte të ngjashme