AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Produkte të reja

Gjeni më shumë nga produktet tona në Shop

Rri me ne!
Bashkohuni për të qëndruar në dijeni të produkteve të reja!
#Parfume
Aroma që ju bëjnë të ndjeheni të veçantë.
Blej Tani
#Suplemente natyrale
Shëndeti në natyrën tonë, fuqi e zgjedhur.
Blej Tani
#Hurma
Shije e ëmbël e traditës dhe shëndetit.
Blej Tani

Produkte të reja

Gjeni më shumë nga produktet tona në Shop

Rri me ne!
Bashkohuni për të qëndruar në dijeni të produkteve të reja!

Aromat e Natyrës

Gjeni aromën tuaj të shkëlqyer në botën e parfumeve. Çdo shpricë e tyre sjell një udhëtim të mrekullueshëm në botën e ëndrrave.

Shëndeti Natyral dhe Fuqia e Bimëve

Për një stil jetese të shëndetshëm dhe energjik, zgjidhni suplemente natyrale të cilat përmbajnë fuqinë e bimëve për të mbështetur shëndetin tuaj në mënyrë natyrale.

Transport i besueshëm

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

FAQ

Pyetjet e bëra më shpesh

Këtu janë disa nga pyetjet më të shpeshta që marrim, të përgjigjur për të lehtësuar udhëtimin tuaj me ne. Nëse keni pyetje shtesë, mos hezitoni të na kontaktoni.

Është shumë e thjeshtë! Vizitoni faqen tonë online, zgjidhni produktet që dëshironi dhe vazhdoni me procesin e pagesës dhe dërgesës sipas udhëzimeve tona të thjeshta.

Ne pranojmë para në dorëzim, si dhe pagesa me kartë krediti/debiti për porositë tuaja online. Ne ju ofrojmë fleksibilitetin për të zgjedhur mënyrën e pagesës që ju përshtatet më së miri.

Koha e dërgesës mund të ndryshojë në varësi të vendndodhjes tuaj dhe metoda e dërgesës që zgjidhni. Për shumicën e porosive, përpunimi fillon brenda 1-2 ditëve të punës, me kohë të shkurtër dërgese të varësishme.

Sigurisht! Mund të merrni një kopje të faturës së blerjes suaj duke na kontaktuar në adresën tonë email ose duke vizituar faqen tonë online. Na jepni detajet e porosisë suaj dhe ne do të sigurojmë që të merrni një kopje të faturës së plotësisht zyrtarizuar për shfrytëzim tuaj personal.