AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Vaj Kanelle 30ml

SKU : 1118

2.00 

Vaji i kanellës 100% Natyral përdoret për përdorim të jashtëm dhe të brendshëm falë vetive të tyre antioksiduese dhe antibakteriale.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Disa nga përfitimet e vajit të Kanellës janë renditur më poshtë:

  1. Eshtë i dobishëm për aktivizimin e qarkullimit të gjakut në lëkurën e kokës, ndalon renja e flokëve, dhe ndihmon mbirjen e flokut të ri.
  2. Vaji i kanellës i jep buzëve shkëlqim, plotësim, dhe fryerje natyrale.
  3. Për buzët përdoret si Botox natyral.
  4. Ka efekt qetësues dhe ul presionin e lartë të gjakut.
  5. Është i dobishëm për të ftohtin, gripin, ethet, artritin, reumatizmin dhe dhimbjet e barkut.