AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Vaj Rozmarine 30ml

SKU : 1102

2.00 

Vaj i rozmarines direkt nga natyra për të shëruar flokët tuai.
Ka aromë të këndshme, pa efekte anësore, aplikohet 5 pika në skalp dhe pastaj mesazhohet me duar, perdoret 2 here në jave.
Perdoret për cdo lloj floku dhe për të dy gjinite.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Nxit zgjatjen e flokut.
Parandalon renien e flokut.
Aktivizon qarkullimin e gjakut ne scalp.
Relakson skalpin e acaruar.
Lufton zbokthin.
Redukton thinjat.
I jep flokut shkelqim.