AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Vaj Avokado 30ml

SKU : 1110

2.00 

VAJ AVOKADO 100% Natyral përftohet nga lëkura e Avokados dhe dihet se përdoret për arsye të ndryshme ushqyese dhe dietike.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Disa nga përfitimet e vajit të Avokados janë:

  1. Ndihmon në uljen e presionit të gjakut
  2. I njohur për sigurimin e acideve yndyrore thelbësore.
  3. Burim i mirë i Vitaminave
  4. Përmbajnë sasi të lartë të fibrave.
  5. Ndihmon në uljen e nivelit të kolesterolit.
  6. Perfekt për lëkura të thata
  7. Antirrudhe