AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Qimmah for Men

SKU : 904

20.00 

Qimmah for Men nga Lattafa Parfumes është një aromë për meshkuj.

Jashtë stoku

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Qimmah for Men nga Lattafa Parfumes është një aromë për meshkuj.
Notat kryesore janë Agarwood dhe Kedri;
Notat e mesme janë livando, rozmarina dhe sherebela;
Notat bazë janë Patchouli dhe Vetiver.

Brendi: Lattafa
Përdorimi: Meshkuj
Sasia : 100 ml
Produkti : Parfum