AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Vaj Limoni 30ml

SKU : 1145

2.00 

VAJ LIMONI 100% Natyral aroma e limonit e përdorur në aromaterapistët në mbarë botën. Vaji është përftuar nga lëkura e limonit me presim të ftohtë

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Dobitë e vajit:

  • Vaj i limonit përdoret në aromaterapi në përmirësimin e hormonit dhe ndihmon në relaksimin e trupit.
  • Era çpuese e limonit rrit përqëndrimin
  • Ndihmon në uljen e stresit
  • Ndihmon në lehtësimin e dhimbjeve të fytit dhe problemeve të tretjes
  • Ka efekt në lëkurë për shkak të vetive të tij antiseptike.
  • Një produkt i mirë për kujdesin e flokëve.