AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Khashabi

SKU : 907

23.00 

Khashabi nga Lattafa Perfumes është një aromë me lule për femra dhe meshkuj.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Khashabi nga Lattafa Perfumes është një aromë me lule për femra dhe meshkuj. Khashabi u lançua në vitin 2020.
Notat kryesore janë limoni dhe bergamoti;
Notat e mesme janë Jasemini, Lulet e Bardha dhe Trëndafili;
Notat bazë janë notat e drurit dhe myshku.

Brendi: Lattafa
Përdorimi: Femra dhe Meshkuj
Sasia : 100 ml
Produkti : Parfum