AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Vaj Jojobal 30ml

SKU : 1140

2.00 

VAJ JOJOBA 100%  është ndër vajrat që nuk oksidohet lehtë, kështu që qëndron në gjendje të mirë shumë më gjatë se vajrat e tjerë bimorë. Një nga vetitë më të mira të këtij vaji është se është shumë i ngjashëm me sebumin që krijon vetë lëkura jonë.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Disa nga përfitimet e vajit Jojoba janë:

  1. Ndihmon kundër rritjes së baktereve dhe kërpudhave në lëkurë.
  2. Vaji i jojobës ushqen dhe hidraton lëkurën
  3. Ndihmon në parandalimin e yndyrës së lëkurës.
  4. Ndihmon në largimin e infeksioneve të ndryshme të lëkurës si puçrrat.
  5. Ndihmon në shpëtimin e problemeve serioze të lëkurës si ekzema dhe psoriasis.
  6. Ndihmon në stimulimin e rritjes së flokëve dhe përmban veti kundër zbokthit.