AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Haya

SKU : 947

30.00 

Haya nga Lattafa Parfumes është një aromë për femra. Kjo është një aromë e re e cila u lançua në vitin 2022.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Haya nga Lattafa Parfumes është një aromë për femra. Kjo është një aromë e re e cila u lançua në vitin 2022.
Notat kryesore janë shampanjë, luleshtrydhe, trëndafil, mandarinë dhe portokall gjaku;
Notat e mesme janë Gardenia, Jasemini dhe Orkideja e Vaniljes;
Notat bazë janë dru sandali, qelibar dhe gështenjë.

Brendi: Lattafa
Përdorimi: Femra
Sasia : 100 ml
Produkti : Parfum

Produkte të ngjashme