AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Çaj Dobësimi Fitoform me shije Kajsie

SKU : 1104

8.00 

Çaji me përmbajtje të bimëve natyrale si: kopër, gjethe mjedre, aromë kajsie e që përmban L-Karnitinë, të cilat ndihmojnë në humbjen e peshës dhe mbajtjen e trupit në formën ideale për një jetë të shëndetshme.

L-Karnitina siguron që acidet yndyrore me zingjir të gjatë të transportohen në mitokondrie, të cilat mund ti quajmë termocentralet e qelizave, dhe të digjen duke u kthyer kështu në energji. Per më tepër rrit përdorimin e yndyrnave si burime të energjisë.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Rritja e nivelit të L-Karnitinës gjithashtu do të përmirsojë përformancën fizike duke djegur më shumë yndyrë, duke kursyer glikogjen, duke pastruar muskujt dhe optimalizuar nivelet e hormoneve.

PËRDORIMI: 2 herë në ditë nga një gotë çaji 30 min. para ushqimit.

Kutia përmban 40 çaja.