AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Biotin kapsulla

SKU : 982

10.00 

Biotina është Ekstrakt i palmës së xhuxhit, L-cisteinë, L-lizinë, oksid magnezi, ekstrakt i farës së rrushit, L-argininë, ekstrakt i xhensenit të kuq, L-karnitinë, zink, L-metioninë, keratinë, niacinë, ekstrakt i piperit të zi, biotinë, vitaminë B6, Folic Është një suplement ushqimor me Acid, Vitaminë B12 dhe Vitamin B5, duke kombinuar produkte krejtësisht natyrale me teknologjinë e lartë, që do t’ju bëjë të ndiheni gjithmonë të fortë. Produktet natyrale janë çelësi i një jete të shëndetshme për shkak të përputhshmërisë së tyre të plotë me kiminë njerëzore. Kapsulat tona janë tërësisht me origjinë bimore.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Biotin tableta
Për flokë dhe thonjë të bukur!
Ndihmon në:
• Përforcimin dhe parandalimin e ndarjes së shtresave të thonjëve.
• Ngadalësimin e humbjes së flokëve për shkak të seboresë.
• Përshpejtimin e rritjes së flokut.
• Mbrojtjen e flokut kundër faktorëve të jashtëm (rrezet e diellit, uji detit, nxehti, ftohti, etj)
Dozimi: 1 here në ditë nga 1 tabletë
Përmbajtja (2 tableta):
Biotin 2500mcg (2.49mg),
Ekstrakt Saw palmento (300 mg),
L-cisteina (100 mg),
L-Lysine (100 mg),
Ekstrakt i farës së rrushit (100mg),
L-arginina (50mg)
Ekstrakt i xhensenit të kuq (50mg),
L-Carnitine (50mg),
Zinku: (14.99mg),
L-metionina (40 mg)
Keratin (20mg),
Vitamina B3 (16mg),
Ekstrakt i piperit të zi (2.5mg),
Vitamina B6 (1.234 mg),
Vitamina B5 (1,104mg),
Acidi folik (0.4mg),
Vitamina B12 (0.1mg)