AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Asad Zanzibar

SKU : 2190

35.00 

Sipër: Piper i zi dhe livando deti
Zemra: Ujë i kripur i kokosit dhe iris
Baza: Vanilje & Temjan

Jashtë stoku

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.