AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Al Jawhara

SKU : 929

24.00 

Një aromë e shijshme frutash që ju jep një shije të ndryshme të bukurisë aromatike dhe gjallëron veten.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Ky parfum ju mbush ditën me ndjenja kënaqësie dhe lumturie me aromën e tij të gjallë dhe freskuese.
Një aromë e shijshme frutash që ju jep një shije të ndryshme të bukurisë aromatike dhe gjallëron veten.
Shijoni të gjitha momentet e ndryshme të ditës suaj me aromën e një arome të qëndrueshme që qëndron intensive deri në fund.
Bimët aromatike shtojnë aromën dhe e bëjnë atë shumë krokante dhe entuziaste.

Brendi: Rihanna World
Përdorimi: Femra
Sasia : 100ml
Produkti : Parfum