AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Andaleeb Flora

SKU : 598

25.00 

Andaleeb Flora nga Lattafa: simfoni lulesh, frutash, dashurie, ëndrrash, feminiteti, elegance, sharm.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Lattafa Asdaaf Andaleeb Flora nuk është vetëm një parfum, por një përvojë që zgjon ndjenjat dhe frymëzon imagjinatën. Ky parfum është një simfoni e mrekullueshme e aromave të lulesh dhe frutash, që të fton të zhytesh në një botë të dashurisë, ëndrrave dhe feminitetit të pastër. Ajo rrezaton një romancë delikate dhe një aurë të butë femërore, duke mishëruar njëkohësisht luksin dhe stilin e rafinuar.

Parfumi “Andaleeb Flora” është një shprehje e bukurisë dhe elegancës, që të bën të ndihesh e veçantë dhe e vlerësuar.

Me notat e tij kryesore të frutave të freskëta, zemrën e tij të mbushur me livando dhe jasemini, dhe një bazë të ngrohtë të drurit të sandalit, ky parfum jo vetëm që të kujton një kopsht luksoz lulesh, por gjithashtu të mbush me një ndjenjë të thellë të sharmit dhe graces.

Dorëzohu ndjenjave të tua dhe lejo që “Andaleeb Flora” të të udhëheqë në një udhëtim të mrekullueshëm, ku çdo frymëmarrje është një hap drejt zbulimit të thelbit të bukurisë së luleve. Ky parfum është një kompozim jo vetëm i këndshëm për të ndjerë, por edhe i butë për shpirtin, duke zbuluar anën tënde të brendshme të bukur dhe të paqartë.

Brendi:

Asdaaf

Përdorimi:

Femra

Sasia:

100ml