AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Maahir

SKU : 964

35.00 

Maahir nga Lattafa Perfumes është një aromë me lule qelibar për femra dhe meshkuj. Maahir u lançua në vitin 2020.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Maahir nga Lattafa Perfumes është një aromë me lule qelibar për femra dhe meshkuj. Maahir u lançua në vitin 2020.

Notat kryesore janë manaferrat e kuqe, pjeshkë dhe bergamot;

notat e mesme janë Jasemini, Bozhure dhe Zambak i Kuq;

Notat bazë janë druri i sandalit, lule vanilje dhe myshku.

Brendi: Lattafa
Përdorimi: Femra dhe Mashkuj
Sasia : 100 ml
Produkti : Parfum