AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Burkini për plazh

SKU : 625

35.00 

Burkini Premium: Material i lehtë, tharje e shpejtë, rehati dhe stil në plazh.

Order total:
Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Përqafoni Valët me Rehati: Burkini Premium

Material Luksoz: I krijuar nga një kombinim i avancuar i materialeve, burkini ynë ofron një ndjesi luksoze në kontakt me lëkurën. Materiali është i lehtë dhe i dizajnuar për tharje të shpejtë, duke ju siguruar që të kaloni nga uji në aktivitetet e tjera pa ndërprerje.

Seria:

S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL

Produkte të ngjashme