AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Vaj Vitamine E 30ml

SKU : 1181

2.00 

VAJ VITAMINE E 100% Natyral. Burim i pasur i vitaminave dhe antioksidantëve thelbësorë për lëkurë, flokë dhe trup të shëndetshëm.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Disa nga përfitimet e vaj Vitamine E janë:

  1. Redukton aknet dhe njollat
  2. Trajton majat dyshe të flokëve
  3. Nxit rritjen e flokëve
  4. Redukton strijat, linjat e holla dhe rrudhat
  5. Forcon thonjtë
  6. Përmirëson shëndetin e zemrës
  7. Rrit sistemin imunitar
  8. Redukton rrathët e errët.