AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Snake Extract Cream – Hemani Snake Cream

SKU : 1236

4.00 

Kremi me ekstrakte natyrale gjarpërinjsh nga marka Hemani Fleur ju mundëson të keni një fytyrë pa pika të zeza dhe puçrra. Ky krem ka asete që ju lejojnë të keni një fytyrë rrezatuese pas eliminimit të defekteve. Krem efektiv kundër njollave të errëta dhe poreve të mëdha. Kremi përdoret në lëkurë të yndyrshme dhe të prirur për akne

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Kremi me ekstrakte natyrale gjarpërinjsh nga marka Hemani Fleur ju mundëson të keni një fytyrë pa pika të zeza dhe puçrra. Ky krem ka asete që ju lejojnë të keni një fytyrë rrezatuese pas eliminimit të defekteve. Krem efektiv kundër njollave të errëta dhe poreve të mëdha. Kremi përdoret në lëkurë të yndyrshme dhe të prirur për akne.
Falë formulës së tij unike të përbërë nga vajra bimore dhe vitaminë E, kremi i gjarprit Hemani parandalon në mënyrë efektive plakjen e parakohshme të lëkurës duke reduktuar linjat e imëta dhe rrudhat dhe duke zbutur tiparet e fytyrës. Gjithashtu rekomandohet në trajtimin e lëkurës së re të prirur ndaj akneve.
Këshilla për përdorimin e kremit të gjarprit:

Aplikojeni kremin në një fytyrë të pastër, të larë më parë me sapunin e dhënë. Përdorimi i përditshëm në të gjitha llojet e lëkurës, në mëngjes dhe në mbrëmje për efikasitet optimal.

Kremi “Hemani Snake” është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Përdorimi i jashtëm. Ruani në një vend të freskët dhe të thatë.