AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Shampo Herbal Keratin Essence 400 ml

SKU : 1880

8.00 

Shampo Softem Herbal Keratin Essence është një shampo bimore që përmban keratinë bimore dhe ekstrakte bimore. Shampo Softem Herbal Keratin Essence kontribuon në riparimin e flokëve të dëmtuar, duke ju lejuar të keni flokë më të gjallë dhe të shëndetshëm. Shampo Softem Herbal Keratin Essence, e prodhuar në kushtet e nevojshme higjienike në qendrën AksuVital R&D, prodhohet me përbërës aktivë të cilësisë së lartë. Është i përshtatshëm për flokë të dëmtuar. Nuk përmban paraben, silikon dhe ngjyrues.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Keratin në shampon Softem Herbal Keratin Essence  është një substancë që gjendet në lëkurën, flokët, dhëmbët dhe thonjtë e njerëzve.

Ndërsa substanca e keratinës që i bën flokët të duken të gjallë zvogëlohet, flokët fillojnë të duken të shurdhër dhe të thatë.

Proteinat e përfshira në keratin ushqejnë thellë flokët.

Përveç kësaj, keratina përshpejton qarkullimin në lëkurën e kokës dhe ndihmon në balancimin e oksigjenit të flokëve.

Përmbajtja: Aqua, Keratin, Sodium LaurilEterSulfat, Kokamidopropil Betain, Natrium LaurethSulfate (Dhe) GlycolDistearate (Dhe) Cocamide MEA (Dhe) Laureth-10, Polyquaternium-7, Glicerinë, Climbazol, Propylene-Cosidly, Vaj ulliri PEG- 7 Estere, Lëng gjethesh Aloe Barbadensis, Ekstrakt i Hipokastanit Aesculus, Ekstrakt i Rekutit të Kamomilës, Ekstrakt i Gjethit Alternifoli, Kokoil, Keratinë i Hidrolizuar, Parfum, BenzilAlkool (Dhe) Metilzotelinotrazoth, TA, METILINOTRIZOTI Acidi Paraben,

Kushtet e ruajtjes dhe jetëgjatësia: Ruani në një vend të freskët larg rrezeve të diellit direkte. Afati i ruajtjes: 5 vjet.

Pesha: 400 ml