AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Çaj për Dobësim Safran Herbal Mix Powder 200 gr

SKU : 1093

9.00 

Safranes mbështet dietat tuaja të fitnesit falë ekstrakteve të rëndësishme bimore që përmban si mate, farat e lirit, rozmarina, kopër dhe senna. Bimët e përfshira në përzierjen bimore Safranit kanë efekte të rëndësishme në mbajtjen e trupit në një formë të shëndetshme.

Rekomandim konsumi: Mund të përdoret mundësisht duke u përzier me kos ose ujë.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Përmbajtja: Mate30% (Ilex paraguariensis), Senna (Cassia angustifolia), Fara Liri (Linum usitatissimum), Kopër (Foeniculum dulce), Anise (Illicium verum), Koriandër (Coriandrum sativum), Hibiscus (Hibiskus sabdathergalla) ), Rozmarina (Rosmarinus Officinalis), L-karnitinë.

Kushtet e ruajtjes:  Ruhet në temperaturën e dhomës. Mbroni nga drita dhe nxehtësia.

– Në objektin tonë të prodhimit aplikohen standardet ISO 22000:2005, ISO 9001:2015 dhe Hallall.

Pesha: 200 gr