AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Vaj i Farave të Kungullit 30ml

SKU : 1167

2.00 

VAJ I FARAVE TE KUNGULLIT është 100% Natyral përftohrt nga farat e pjekura të kungullit. është prodhuar dhe përdorur që nga shekulli i 18- të në vende të ndryshme të botës, ka një shije arrë dhe është e pasur me acide yndyrore.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Disa nga përfitimet e vajit të farave të kungullit janë:

  1. Përdoret në ëmbëlsira për të dhënë një aromë arra.
  2. Mund të përdoret në trajtimin e sindromës së zorrës së irrituar.
  3. Ai përmban aminoacide, acide yndyrore Omega 3 dhe 6 që ndihmojnë në uljen e rrezikut të gurëve në veshka.
  4. Trajton problemet e prostatës,
  5. Ndihmon në rregullimin e niveleve të kolesterolit.
  6. Përdoret për trajtimin e flokëve- nxit daljen e flokëve të reja.