AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Pastil Vitamin E Beauty Serum, 30ml

SKU : 1212

5.00 

Mbyll lagështinë e lëkurës dhe e mbron atë nga humbja e ujit.
Redukton papërsosmërinë dhe njollat e lëkurës.
Kremi përthithet shpejt në lëkurën tuaj dhe i jep lëkurës të ndritshme dhe shkëlqim.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Promovon hidratimin e thellë dhe zbut lëkurën. Gjithashtu, eliminon thatësinë dhe lëkurën që freskon dhe tonifikon lëkurën. Rritni elasticitetin e lëkurës dhe stimuloni qelizat e lëkurës e cila është pa kimikate, pa sulfate dhe silikon. Serumi hidraton dhe ka efekt rigjallërues, rinovues që rikthen elasticitetin dhe tonet.