AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Mjaltë Ginseng Plus 500 gr

SKU : 1286

100.00 

Mjaltë Ginseng plus me ekstrakte bimore dhe xhinko biloba (përqëndrim i lartë, veprim i shpejtë)
Përzierja e mjaltit të xhensenit plus:
• Xheli mbretëror, i cili lidhet me rinovimin e qelizave, rritjen e vitalitetit të tyre dhe rezistencën ndaj efekteve dhe shenjave të plakjes dhe rasteve të infertilitetit tek meshkujt dhe femrat.
• Propolisi, i cili vepron si një anti-mikrobial, anti-inflamator dhe një forcues imun. Gjithashtu largon erën e padëshiruar të gojës.
• Fara e zezë është e pasur me vitamina, minerale, proteina bimore, acide yndyrore esenciale, antioksidantë dhe afrodiziakë natyralë
• Poleni i palmës si një tonik për trupin, spermën dhe ovulacionin tek gratë dhe punon për të hequr kolesterolin nga gjaku
• Tonket Ali, e njohur si Viagra aziatike, e cila punon për të rritur dëshirën seksuale, për të përmirësuar performancën seksuale dhe për të trajtuar mosfunksionimin erektil për meshkujt
• Hirra Zalloua është një antioksidant dhe një afrodiziak natyral.
• Një shumëllojshmëri arrash të karakterizuara nga vlera të larta ushqyese, të cilat i japin përzierjes së mjaltit të Ginseng-ut një shije të mrekullueshme.
• Ginkgo biloba është një tonik mendor dhe seksual, një antioksidant dhe trajton disfunksionin erektil

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Ginseng Honey Plus me ekstrakte bimore dhe xhinko biloba dallohet për përqendrimin e tij të lartë dhe veprim të shpejtë dhe jashtë dëshirës së kompanisë Mujezat Al-Shifa për të zhvilluar produktet e saj tashmë ekzistuese dhe për të krijuar më shumë produkte të reja për të shtuar në gamën e shërbimeve të saj. dhe produkte me cilësi të lartë dhe për të përmbushur të gjitha nevojat e klientëve dhe për shkak të kërkesës së madhe që përzierja Mujezat Al-Shifa për mjaltin Ginseng ne kemi prodhuar një përzierje të mjaltit Ginseng Plus, i cili përmban një grup përbërësish më të mirë, secili prej të cilëve përfaqëson një vlera të mëdha ushqyese dhe shëndetësore dhe është e përzier me sasi dhe raporte të sakta shkencore për të arritur përfitimin maksimal të mundshëm nga avantazhet dhe karakteristikat e tij të ndryshme dhe të integruara.