AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Mjaltë Ginseng për meshkuj 500 g

SKU : 1278

35.00 

Mjaltë Ginseng për meshkuj

Përzierje efektive që kombinojnë mjaltin e malit Sidr dhe Ginseng me përbërës të tjerë

Përfitimet shëndetësore të mjaltit xhensen

Përdoret për të rritur fekondimin dhe për të rritur dhe forcuar spermën

I jep trupit energji dhe vitalitet

Forcon muskujt e zemrës dhe forcon kujtesën

Rrit dëshirën dhe aftësinë seksuale dhe aktivizon natyrshëm sistemin riprodhues dhe hormonet e tij për burrat dhe gratë

Rrit nivelin e testosteronit

Ai përmirëson disponimin, gjë që rrit efikasitetin dhe vitalitetin e aktivitetit seksual.

Redukton problemet e prostatës, veçanërisht për të moshuarit.

E dobishme për diabetikët, dhe ata që vuajnë nga infertiliteti dhe mungesa e energjisë.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Përbërësit aktivë të produktit:

Pelta mbretërore, e cila lidhet me përtëritjen e qelizave, rrit vitalitetin e tyre dhe i reziston efekteve dhe shenjave të plakjes dhe infertilitetit tek burrat dhe gratë.
Propolisi, i cili vepron si një anti-mikrobik, anti-inflamator dhe një përforcues imun. Gjithashtu largon erën e padëshiruar të gojës.
Fara e zezë është e pasur me vitamina, minerale, proteina bimore, acide yndyrore esenciale, antioksidantë dhe afrodiziakë natyralë
Poleni i palmës si një tonik për trupin. Gjithashtu ndihmon në rritjen e spermës tek meshkujt dhe ovulacionit tek femrat, eliminon stresin dhe punon për të hequr kolesterolin e dëmshëm nga gjaku dhe për të hequr qafe yndyrën e tepërt.
Një shumëllojshmëri arrash të karakterizuara nga vlera të larta ushqyese, të cilat i japin përzierjes së mjaltit të xhensenit një shije të mrekullueshme.
Bima e mueslit rrit dëshirën dhe aftësinë seksuale dhe aktivizon natyrshëm sistemin riprodhues dhe hormonet e tij
Fara e rrepkës është e pasur me shumë përbërës ushqyes për të forcuar dhe rritur dëshirën seksuale, pjellorinë dhe trajtimin e infertilitetit.
Kërpudha Ganoderma ruan shëndetin dhe vitalitetin e të gjitha sistemeve të trupit, veçanërisht të organeve përgjegjëse për riprodhimin
Shurupi Zalloua është efektiv për trajtimin e disfunksionit erektil dhe rritjen e aftësive seksuale
Tonket Ali për të rritur dëshirën seksuale, për të përmirësuar performancën seksuale për gratë dhe burrat dhe për të trajtuar disfunksionin erektil tek burrat. Rrënjët e Tonkt Ali rrisin nivelet e hormonit “testosterone”, i cili është përgjegjës për rritjen e madhësisë dhe efikasitetit të organeve riprodhuese mashkullore.