AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Mjaltë e farës së zezë 500 gr

SKU : 1291

18.00 

Përfitimet
Për problemet me gjoksin dhe kollën
Forcon zemrën
Pastron gjakun
Stimulon mëlçinë
e dobishme për të përzierat, dhe pastron traktin urinar
Vepron si diuretik
Shumë i dobishëm për rastet e mbingarkesës së fshikëzës
Fragmentet e gurëve në veshka

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Mjalti i Farës së zezë është një mjaltë natyral në të cilin mund të dallohet qartë aroma dhe aroma e farës së nigellës. Prodhohet nga bletët nga nektari i farës së nigellës, i pa përzier me pluhurin e tij. Ky mjaltë ka të gjitha vetitë e kësaj bime të mrekullueshme të njohur prej kohësh për përfitimet e saj. Mjaltë e pastër natyrale e nxjerrë nga bletët nga lulja e farës së zezë. Pa pluhur të farës së zezë. Ai përmban të gjitha cilësitë e mira dhe përfitimet e qimnonit të zi.