AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Massage Cream – Black Seed (Jar 50g)

SKU : 1242

3.50 

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Masazhi i farës së zezë Hemani dhe krem relaksues muskulor.

Përbërësit:

Nigella Sativa, Parrafinum Liquidium, Petrolatum, Aqua dhe Parrafinum Solidum.

Vetëm për përdorim të jashtëm
Shmangni kontaktin me sytë
Ndihmon në relaksim.