AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Musk Sultani

SKU : 925

20.00 

Aroma ka përgjigjen më të mirë ndaj kloneve të tjera dhe parfumi është për burra dhe gra dhe është lançuar në vitin 2019.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Lattafa Musk Sultani është aroma eterike dhe drunore që hapet me aromë energjike me nota oud dhe myshk. Aroma ka përgjigjen më të mirë ndaj kloneve të tjera dhe parfumi është për burra dhe gra dhe është lançuar në vitin 2019.

Notat: Ud i trëndafilit të egër, agrume, bergamot, limoni kalabrez, trëndafil turk, mjaltë, jasemini egjiptian, paçuli sumatran, qelibar, myshk, ud i Nepalit dhe fasule vanilje.

Brendi: Lattafa
Përdorimi: Femra dhe Mashkuj
Sasia : 100ml
Produkti : Parfum