AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Krem Collagen me Vitamin C – 113 gm

SKU : 1202

4.00 

Kremi Laser White Vitamin C me kolagjen për kujdesin e lëkurës përmban acid turk, estere të vitaminës C, çaj jeshil, vitaminë E dhe acid tioktik.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Konsiderohet si një trajtim i përditshëm i fytyrës që redukton ndjeshëm shenjat e plakjes,, si dhe funksionon në promovimin dhe rigjenerimin e qelizave të shëndetshme. Lëkura juaj do të bëhet më e butë, më e lëmuar dhe do të duket më e re. Kolagjeni vepron vetëm në sipërfaqen e lëkurës dhe jo si hidratuesit e tjerë, kryesisht ngadalëson shkallën e humbjes së ujit nga lëkura dhe ndihmon në mbajtjen e lëkurës elastike.