AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

KHAMRAH

SKU : 831

45.00 

Khamrah nga Lattafa Parfumes është një aromë pikante aromatike për femra dhe meshkuj.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Khamrah nga Lattafa Parfumes është një aromë pikante aromatike për femra dhe meshkuj. Kjo është një aromë e re e cila u lançua në vitin 2022.
Notat kryesore janë kanellë, arrëmyshk dhe bergamot;
Notat e mesme janë Hurma, Pralina, Tuberoza dhe Mahonial; Notat bazë janë Vanilje, Fasule Tonka, Amberwood, Mirrë, Benzoinë dhe Akigalawood.

Brendi: Lattafa
Përdorimi: Femra dhe Mashkuj
Sasia : 100 ml
Produkti : Parfum