AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Hamed Salon Argan Facial Clay 500ml

SKU : 1227

6.00 

Hamed Saloon Argan Facial Clay 500ml ofron shumë përfitime për lëkurën.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

 • Redukton shenjat e plakjes
 • Parandalon shfaqjen e rrudhave të tjera
 • Rigjeneron lëkurën duke i dhënë freski dhe vitalitet
 • Redukton dhe eliminon poret
 • Shëron lëkurën e plasaritur
 • Zbehet dhe eliminon rrathët e zinj poshtë syve
 • Largon rrudhat rreth syve
 • Ushqen lëkurën
 • Ideale për lëkurë të thatë
 • Qetëson dhe relakson fytyrën
 • Largon skuqjen
 • Eliminon aknet
 • Ai largon plotësisht shenjat e lëna nga aknet në fytyrë