AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Vaj i Farave të Rrushit 30ml

SKU : 1153

2.00 

VAJ FARAVE TE RRUSHIT 100% Natyrale . Një ndër vajrat antioksidant i përftuar nga shtrydhja e farave të rrushit.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Disa nga përfitimet e vajit të Farave të Rrushit janë:

 1. Vetitë antioksiduese
 2. Përmirëson shëndetin e zemrës Ul kolesterolin e keq
 3. Ndihmon në parandalimin e kancerit
 4. Vetitë anti- inflamatore Ofron lehtësim nga dhimbjet dhe ënjtjet e artritit
 5. Rrit qarkullimin e gjakut
 6. Forcon sistemin imunitar
 7. Hidratues i shkëlqyer
 8. Balancon yndyrën në lëkurë
 9. Burim i pasur me vitamina dhe minerale
 10. Përshpejton shërimin e plagëve
 11. Ndihmon në trajtimin e akneve dhe ekzemës
 12. Promovon rritjen e flokëve dhe i bën flokët të butë dhe të lëmuar