AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Constanta Collagen Plus Q10 me vitaminë A-C-E

SKU : 1208

10.00 

Kombinimi i mikro kolagjenit me cilësi të lartë plus Q10, vitamina A, C dhe E ndihmojnë në rigjallërimin dramatik të lëkurës.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Përmban posaçërisht Dansonyl LS 9168, i nxjerrë nga pema e jetës, siguron në mënyrë të konsiderueshme efekte shtrënguese të menjëhershme dhe hidratuese 72 orë në lëkurë.
• Mikro kolagjeni i jep lëkurës hidratim dhe ushqim më efektiv.
• Ndihmon në zbutjen, zbutjen dhe rigjallërimin e lëkurës.
• Përmirëson qëndrueshmërinë dhe zbulon lëkurën me shkëlqim natyral.
• Studimi klinik tregon rezultatet e trajtimit se përmirësoi ndjeshëm tensionin dhe tonin e lëkurës.
• Lëkura është më e shndritshme, më e pastër, rifiton qëndrueshmërinë, butësinë dhe butësinë e saj.

Si të përdorni:

Aplikoni CONSTANTA Collagen Plus Q10 Gel tërësisht në fytyrë dhe qafë.
Për rezultate më të mira, përdorni së bashku me produkte të tjera CONSTANTA për ta mbajtur lëkurën tuaj natyralisht të butë dhe të shëndetshme.