AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Çaj Për Stimulim Oreksi 70g

SKU : 1372

2.50 

Përbërja: Pelin Vetitë kuruese: Pelini i bardhë në saj te substancave të hidhura dhe esencës që ka, përdoret si mjet që shton rrjedhjen e lëngut të stomakut duke përmirësuar ndjeshëm oreksin si dhe përmirëson punën e mëlçisë. Esenca e Pelinit përmban azulën (me veti shumë të mira antiskeptike), tyjoli, etj….

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Përbërja: Pelin

Vetitë kuruese: Pelini i bardhë në saj te substancave të hidhura dhe esencës që ka, përdoret si mjet që shton rrjedhjen e lëngut të stomakut duke përmirësuar ndjeshëm oreksin si dhe përmirëson punën e mëlçisë. Esenca e Pelinit përmban azulën (me veti shumë të mira antiskeptike), tyjoli, etj.

Përgatitja: Një luge çaji (1,5-3 gr) Pelin hidhet në një enë ku shtohet gjysëm filxhani me ujë të sapo zier. Ena mbulohet me kapak dhe lihet e mbuluar për tu ftohur për 12-15 minuta. Lëngu kullohet dhe pihet me masën e një luge gjelle gjysëm ore përpara çdo ngrënie (vakti). Veprimet si me lart bëhen çdo ditë për dy javë e më pas ndërpritet dhe shihet ndikimi.

Kujdes! Pelini i përdorur në doza të mëdha është helmues dhe mund të dëmtojë trurin dhe të shkaktojë dridhje dhe çrregullime në organizëm.

Nuk rekomandohet të përdoret nga gratë, gjatë periudhës së shtatëzanisë.