AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Çaj Lule Basani 90g

SKU : 1340

2.50 

Përbërja: Lule basani Vetitë Kuruese: Lulja e Basanit njihet dhe përdoret që nga kohët më të lashta si një mjekim popullor . Ndihmon në djegiet e stomakut dhe ulçerës, astmës bronkiale, dhimbjet e kokës, ndihmon në problemet e aparatit tretës, reumatizmës dhe podagrës (inflamacionet që krijohen në gjymtyrët të shkaktuar…

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Përbërja: Lule basani

Vetitë Kuruese: Lulja e Basanit njihet dhe përdoret që nga kohët më të lashta si një mjekim popullor . Ndihmon në djegiet e stomakut dhe ulçerës, astmës bronkiale, dhimbjet e kokës, ndihmon në problemet e aparatit tretës, reumatizmës dhe podagrës (inflamacionet që krijohen në gjymtyrët të shkaktuar nga përmbajtja e lartë e acidit urik). Ndihmon në pastrimet nga krimbat e zorrëve dhe gjithashtu njihet si një antidepresiv dhe qetësues natyror shumë efikas. Ndihmon në funksionimin e mëlçise .

Përgatitja: Në një filxhan (200ml) ku është hedhur ujë i sapovaluar shtohet masa e një luge gjellë 1-2 gram me preparat. Mbulohet me një kapak dhe lihet për 10-12 minuta. Kullohet dhe pihet i ëmbëlsuar me sheqer ose mjaltë dy herë gjatë ditës.