AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Çaj Fletë Mente 75g

SKU : 1354

2.50 

Çaji nga fletët e mentes është një çaj shumë freskues, mjaft popullor dhe i përdorur në vendet e Afrikës Veriore si Maroku. Njihet për aftësitë e tij për të qetësuar sistemin nervor, uljen e flatulencës (gazrave dhe fryrjes së barkut), stimulon tëmthin dhe përdoret si rihidratues në gjendjet e diarresë…

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Çaji nga fletët e mentes është një çaj shumë freskues, mjaft popullor dhe i përdorur në vendet e Afrikës Veriore si Maroku. Njihet për aftësitë e tij për të qetësuar sistemin nervor, uljen e flatulencës (gazrave dhe fryrjes së barkut), stimulon tëmthin dhe përdoret si rihidratues në gjendjet e diarresë dhe shqetësimet gastrointestinale. Mentja është e pasur me mentol dhe tanina. Ky çaj mund të shijohet me pak akull i dekoruar me gjethe të freskëta menteje.