AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Ameerat Al Arab Prive Rose

SKU : 2255

20.00 

Shënimet e sipërme: Luleshtrydhe, rrush dhe portokall.

Notat e mesme: Trëndafili, Musk i Bardhë, Gardenia, Jasemini, Zambaku dhe Ylang-Ylang.

Notat bazë: Fasule Tonka, Qelibar dhe dru sandali.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.