AL Shop Online

Ne ju sjellim atë që ju nevojitet në pragun tuaj!
Alshop_logo

Vaj Aloevera 30ml

SKU : 1106

2.00 

VAJ ALOE VERA 100% natyral përmban 18 aminoacide dhe është i mbushur me minerale, enzima, anti-oksidant të fuqishëm dhe vitamina, duke përfshirë: zink, magnez, kalcium, dhe vitamina A, E, C dhe B12.

Stimulon imunitetin e trupit ka të njëjtin nivel pH si lëkura.

Transport falas

Deri në pragun tënd, komoditeti në çdo hap.

Cilësi e garantuar

Besueshmëria në çdo produkt.

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta në internet, pa shqetësime, pa rrezik.

Disa nga përfitimet e vajit të Aloes janë renditur më poshtë:

  • Ndihmon lekuren nga djegia e diellit.
  • Ndihmon sherimin e plageve apo prerjeve te vogla.
  • Mban lekuren e bute dhe te tonifikuar
  • Ndihmon ne parandalimin e rrudhave te vogla
  • Lufton aknet.
  • Agjent i mire per kujdesin e flokeve.